Pradinukų lyga – iššūkių mėnuo

2023-12-14

Lietuvos masinio futbolo asociacija, siekdama populiarinti futbolą, sudominti vaikus sportu ir sveika gyvensena, lapkričio mėnesį organizavo projektą „Pradinukų lyga – iššūkių mėnuo”. Projekte dalyvavo net 502 klasių komandos.

Visoms užsiregistravusioms komandoms organizatoriai atsiuntė inventoriaus, kuris praturtino mokyklos sportinę bazę, o vaikams– užduočių knygelių ir, žinoma, prizų.

2A klasės komanda „Pabaisiukai” ir 3 klasės ,,Vikingai“ buvo aktyvūs projekto dalyviai. Mokiniai savarankiškai (gal ir tėveliai kiek padėjo) atliko užduotis knygelėse, kai kurie ir laisvalaikiu žaidė futbolą. Pamokose mankštinomės, mokėmės kamuolio varymo, perdavimo, žaidybinių elementų. Įveikėme individualius, profesionalių futbolininkų pasiūlytus, iššūkius bei komandines užduotis. Ypač smagios buvo dėmesio, reakcijos lavinimo užduotys.  Su išmoktais futbolo elementais vėliau patys sugalvojome smagių estafečių, žaidėme futbolą.

Pasibaigus projektui visi dalyvavę projekte mokiniai buvo apdovanoti diplomais, o suskaičiavus taškus, aktyviausieji apdovanoti prizais.

Svarbiausia vaikų aktyvumas, judėjimas, geros emocijos. Tai ir padeda būti sveikiems.