Adventinis rytmetys

2024-01-07

Adventas – susikaupimo ir susitaikymo metas. Norisi dalintis šiluma ir laukti kažko gero, stebuklingo bei širdžiai mielo.

Dėkojame ketvirtokams ir mokytojoms N. Jasaitienei, A. Kilienei už nuoširdų, šiltą renginį Adventinį rytmetį ,,KATINO KALĖDOS“. Tikėkime, kad kiekvienas iš mūsų savo Viltimi visada galėsime vėl uždegti Tikėjimą, Ramybę ir Meilę.

Dėkojame šou grupės ,,Trys draugai“ kolektyvui už gražias dainas, nuotaikingą muziką, puikią nuotaiką, už Kalėdų senelį ir DOVANAS.