Kosminis skrydis

2024-03-01

Vasario 28 dieną Baisogalos mokykloje – darželyje vyko interaktyvi edukacinė veikla KOSMINIS SKRYDIS. Mokiniai žiūrėjo pažintinį edukacinį filmą, nukėlusį juos į Saulės sistemą. Jaunieji astronautai susipažino su Saulės sistemos planetomis, patyrė įvairių nuotykių ir netikėtumų. Po kelionės Saulės sistemoje vyko ASTRONAUTŲ VIKTORINA, kurioje dalyvavo kiekviena klasė kaip ypatinga jaunųjų astronautų komanda. Viktorinos kosminiai klausimai buvo paprasti ir sudėtingi, kurie vienus nustebino, o kitus paskatino susimąstyti. Kiekviena komanda buvo apdovanota kosminėmis taurėmis, kurias įteikė ypatingas svečias – KOSMINIS ROBOTAS. Edukacinės veiklos pabaigoje mokiniai, apsirengę astronautų kostiumais, dalyvavo ypatingoje fotosesijoje. Patyrę nepakartojamus potyrius ir gavę astronautų pažymėjimus mokiniai išsiskirstė į klases.