Rajoninių ,,drąsūs, stiprūs, vikrūs“ estafečių varžybų nugalėtojai

2024-03-01

Vasario 29 dieną Sidabravo gimnazijos sporto salėje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių rajoninės estafečių ,,DRĄSŪS,STIPRŪS,VIKRŪS“ 2013m. gimimo ir jaunesnių mokinių varžybos. Aštuoniose estafetėse rungtyniavo Sidabravo gimnazijos, Baisogalos mokyklos-darželio ir Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos komandos. Po atkaklios kovos , nugalėję visus varžovus, mūsų mokyklos 3-4 klasių sportininkai iškovojo pirmąją vietą.

Sveikiname nugalėtojus ir juos treniravusias mokytojas Z.Bliznikienę ir N. Jasaitienę ir linkime sėkmės dalyvaujant Lietuvos mokyklų žaidynių ,,DRĄSŪS, STIPRŪS, VIKRŪS“ zoninėse estafečių varžybose.