Zoninės „Drąsūs, stiprūs, vikrūs “ varžybos

2024-03-12

Kovo 7 dieną Baisogalos mokyklos-darželio 3-4 klasių sportininkų komanda dalyvavo Šiaulių rajono Meškuičių gimnazijos sporto salėje vykusiose Lietuvos mokyklų žaidynių ,,DRĄSŪS, STIPRŪS, VIKRŪS“ zoninėse estafečių varžybose. Aštuoniose estafetėse rungtyniavo Baisogalos mokyklos-darželio, Meškuičių gimnazijos, Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijos ir Plungės rajono Liepijų mokyklos komandos. Po atkaklios kovos, susumavus estafečių rezultatus, mūsų mokyklos jaunųjų sportininkų komanda iškovojo pirmąją vietą. Pasveikinti sportininkų su saldžiomis dovanomis atvyko Baisogalos seniūnė R. Masiulienė, Baisogalos bendruomenės pirmininkas K. Danilevičius, seniūnaitis ir kavinės „Pas Zitą“ savininkas E. Šimkevičius bei Radviliškio rajono savivaldybės tarybos narys, verslininkas A. Gaidžiūnas.

Sveikiname nugalėtojus ir treneres-mokytojas Z. Bliznikienę, N. Jasaitienę linkime sėkmės dalyvaujant ,,DRĄSŪS,STIPRŪS,VIKRŪS“ tarpzoninėse varžybose.