Vėl pergalė

2024-03-26

Kovo 20 dieną Baisogalos mokyklos-darželio 3-4 klasių sportininkų komanda dalyvavo 2023–2024 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių gim.2013m. ir jaunesnių mokinių ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ estafečių varžybose, vykusiose Biržų Aušros pagrindinėje mokykloje. Užtikrintai nugalėję Biržų r. ,,Aušros“ pagrindinės mokyklos Papilio ugdymo skyriaus, Skuodo r. Ylakių gimnazijos ir Ukmergės r. Taujėnų gimnazijos komandas ir užėmė 1-ąją vietą.

​Pasveikinti sportininkų su saldžiomis dovanomis atvyko Radviliškio rajono savivaldybės tarybos narys , verslininkas A.Gaidžiūnas. Sveikiname nugalėtojus ir treneres-mokytojas Z. Bliznikienę, N. Jasaitienę linkime sėkmės dalyvaujant ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ finalinėse varžybose.