Pasaulinė Dauno sindromo diena

2024-03-26

Kasmet kovo 21 d. minima Pasaulinė Dauno sindromo diena. Ši diena skirta visame pasaulyje didinti visuomenės supratimą apie Dauno sindromą, skatinti asmenų, turinčių šį sindromą, teisių, socialinės įtraukties ir gerovės palaikymą. Skatindami toleranciją Dauno sindromą turintiems žmonėms, visi kviečiami prisidėti prie socialinės akcijos, skirtos išreikšti paramą, plėsti tolerancijos ribas, mažinti atskirtį bei formuoti sveiką visuomenės požiūrį į žmones su šiuo sindromu.

Baisogalos mokyklos- darželio bendruomenė kaip ir kasmet prisijungė prie šios akcijos. Taip pat visą savaitę mokyklos-darželio fojė buvo eksponuojama buvusios mokinės D. Kapšaitės kūrybininių darbų paroda.