Pasiruošimas pirmai klasei

2024-04-11

Kovo 9 d. Baisogalos mokyklos-darželio priešmokyklinio ugdymo vaikų tėvai klausė Radviliškio raj.  visuomenės sveikatos biuro psichologės Erikos Paškauskaitės pranešimo „Pasiruošimas pirmai klasei“. Psichologė  tėveliams patarė kaip ramiau ir be streso ruošti vaikus pirmajai klasei. Šio susirinkimo metu priešmokyklinio ugdymo auklėtoja Rima Briedelienė aptarė  6-7m. vaikų gebėjimų vertinimą, logopedė L. Krūgelienė  apžvelgė šio amžiaus tarpsnio vaikų kalbos raidą bei sunkumus. Apie pirmokų adaptacijos laikotarpį, su kokiais sunkumais susiduria pirmokai  ir kaip išvengti jų patarimais pasidalijo mokytoja E. Mickuvienė.