Erasmus + partneriai iš Turkijos su projektu „School education Accreditation“

2024-04-15

Balandžio 8-11 dienomis Baisogalos mokyklos-darželyje lankėsi Erasmus + partneriai iš Turkijos su projektu „School education Accreditation“ No. 2023-1TR01-KA121-SCH-000163980 . Projekto tikslas – išmaniųjų programėlių naudojimas ugdymo veiklose, jų pritaikymo galimybės.Turkų pedagogai stebėjo įvairias veiklas, išbandė jas praktiškai, dirbo kartu su vaikais ir sėmėsi naujų idėjų iš mūsų pedagogų.

Žinoma, svečių apsilankymu labai džiaugėsi ir mūsų ugdytiniai, kurie noriai bendravo su svečiais, kartu dalyvavo veiklose, kai kurie iš jų pademonstravo ir savo anglų kalbos gebėjimus.