Mūsų sportininkų komanda stipriausių Lietuvos ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybų trejetuke

2024-04-22

Balandžio 12 d. Šilutėje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų  ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs” estafečių finalinės varžybos. Jose dalyvavo Baisogalos mokyklos darželio , Šilutės r. Juknaičių pagrindinės mokyklos , Kauno r. Babtų gimnazijos ir Skuodo r. Ylakių gimnazijos jaunieji sportininkai.

Mūsų mokyklos šaunieji sportininkai laimėjo bronzos medalius, taurę ir pateko į stipriausių komandų Lietuvoje trejetuką. Sportininkai džiaugėsi taure ir atminimo dovanėlėmis.

Sveikiname šauniuosius sportininkus ir jų treneres N. Jasaitienę ir Z. Bliznikienę.

Balandžio 19 d. vyko pradinių klasių rytmetis, kuriame Baisogalos seniūnė Renata Masiulienė įteikė sportininkams diplomus kaimo vietovių bendrojo ugdymo mokyklų mokinių (2013m. gimimo ir jaunesnių) finalinėse ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybose užėmusiai 3-ią vietą.

Rytmečio metu buvo įteiktos padėkos ir apdovanojimai įvairių tarptautinių ir respublikinių projektų, konkursų dalyviams ir prizininkams.