„Širdelėje laisva Lietuva“

2024-04-23

Sausio 22 – kovo 1 dienomis Akademijos gimnazijoje vyko respublikinis 1-4 klasių mokinių kūrybinių darbų konkursas „Širdelėje laisva Lietuva“. Konkurso tikslas: minint Lietuvos Valstybės ir Nepriklausomybės atkūrimo dienas, skatinti mokinius domėtis savo šalies istorija, kultūra, tradicijomis, papročiais, siekiant išsaugoti patriotiškumą, meilę savo gimtajam kraštui. Konkurse dalyvavo 802 1-4 klasių mokiniai iš 62 Lietuvos mokyklų. Mūsų mokyklos 2B klasės (mokytoja Renata Armonienė) mokinės Mėtos Jankūnaitės kūrybinis darbas buvo pastebėtas iš 143 antrokų darbų ir įvertintas III vietos diplomu. Sveikinimai Mėtai.