-
Ateis, ateis pavasarėlis
2026-03-04
-
Kovo 4 d. Baisogalos mokykloje-darželyje nuaidėjo linksma ir spalvinga ikimokyklinių grupių „Kaziuko“ mugė. Įstaigos erdvė prisipildė šurmulio, juoko bei pavasariškos nuotaikos – mažieji ugdytiniai kartu su mokytojomis kruopščiai ruošėsi šiai gražiai tradicijai. Priešmokyklinės grupės ugdytiniai, su mokytojomis paruošė smagią programą „Ateis, ateis pavasarėlis“, kuri dovanojo žiūrovams daug šypsenų ir nuoširdaus džiaugsmo.
Šventės metu netrūko dainų, šokių ir liaudiškų žaidimų, geros nuotaikos, šypsenų ir bendrystės jausmo. Mugė subūrė visą bendruomenę – vaikus, mokytojus ir tėvelius. Darželio vaikai tapo tikraisiais mugės prekeiviais – jie su džiaugsmu pristatė ir siūlė savo rankomis kurtus dirbinius: spalvingas apyrankes, atvirukus, piešinius, kepinius bei kitus kūrybinius darbelius.
Nuoširdžiai dėkojame tėveliams už aktyvų bendradarbiavimą, pagalbą ruošiantis mugei bei dalyvavimą šventėje. Jūsų palaikymas, įsitraukimas ir šiluma prisidėjo prie jaukios, prasmingos ir sėkmingos šventės sukūrimo.
Dėkojame Birutės Radžiūnienės UAB „Rusbita“ už nuostabius „Kaziuko“ mugės riestainius!
















Leave a reply