Sporto ir šeimos šventė

2015-05-18

Minint pasaulinę šeimos dieną, į Pakiršinio mokyklos-darželio salę sugužėjo būrys mamų ir tėčių. Kvietimuose vaikai nurodė, kad ateinant reikia turėti sportinę aprangą ir gerą nuotaiką (šventę organizavo mokytojos D. Kaupienė ir V. Našlėnienė). Susirinkę mamos ir tėčiai buvo nusiteikę puikiai praleisti laiką. Šventė prasidėjo linksmomis rungtimis, ieškant savo batų. Iš didžiulio batų kalno reikėjo kiekvienam komandos nariui rasti savo batus ir juos apsiavus grįžti į vietą. Po kiekvienos rungties nugalėtojai buvo apdovanoti saldžiais prizais. Na, o kuo toliau, tuo užduotys darėsi sudėtingesnės ir linksmesnės. Reikėjo listi pro maišus, nešti ant galvos lėkštę, sukti lanką ir mėtyti į krepšį. Paskutinė rungtis pareikalavo darnaus komandinio darbo. Iš atskirų žodžių reikėjo surinkti šūkį, kuris vainikavo šventės esmę. „Man gera tada, kai tėveliai šalia“, „Aš myliu mamytę, ji pati geriausia“, „Mano tėtis – stipriausias ir geriausias“. Po šventės vaikai su tėveliais užkandžiavo, gėrė arbatą, dalinosi įspūdžiais. Renginiui pasibaigus, susikibę už rankų, linksmi patraukė namo.

Direktorės pavaduotoja ugdymui                                                      Gintarė Pužauskienė