Rugsėjo pirmoji

2015-09-22

Visi nekantriai laukė nuskambant pirmojo mokyklinio skambučio, vėl kviečiančio mokytojus ir mokinius į klases. Kai kuriems tai jau įprasta mokslo metų pradžios šventė, pirmokams – startas svarbiam mokslo etapui.

Šventės pradžia rimta – skamba Lietuvos respublikos himnas. Direktorė pristato mokyklos – darželio bendruomenės pirmokus. Jiems įteikiami pasai, linkima sėkmės mokslo kelyje.

Kokia šventė be dovanų. Vykdydami socialinių reikalų ministerijos Baisogalos projektą ,,Noriu augti tiesus“ organizatoriai su kunigu Tomu pirmokams dovanoja marškinėlius; Baisogalos bendruomenės pirmininkas A. Radžiūnas įteikia visiems dovanų iš Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos ir jų partnerių ,, Šiaulių regiono kaliai“, vykdytojų projekto Eismo saugumas bendruomenėse 2015“. Dvyliktokai dovanoja pirmokams svajonių balionus, kurie kartu su jų norais pakyla į dangų. Šventinę nuotaiką tęsia buratinas, kuris į šventę atvyksta motociklu su daug dovanų.

Linksma pirmoji diena mokykloje – puikus startas prasmingiems 2015-2016 mokslo metams.