Judėjimo savaitės renginys

2015-09-25

Rugsėjo 24dieną Baisogalos mokykloje-darželyje įvyko „Judėjimo savaitės“ renginys. Mokykla dalyvavo Lietuvos tautinio olimpinio komiteto ir olimpinės akademijos skelbtose Europos judėjimo savaitės bėgime ir mankštoje.

Dalyvius linksmai nuteikė ir energingai išjudino personažo Burbulo pravedama mankšta. Po linksmos mankštos, visi Judėjimo savaitės dalyviai skanduodami ,, Pasportuokime kartu, bus visiems labai smagu“ pasiekė Baisogalos parką, kur vyko tradicinis bėgimas. Įveikę numatytą atstumą, bėgikai buvo laimingi, kupini sportinio azarto, nes turėjo palaikančiųjų tėvelių, mokytojų ir draugų būrį. Mokiniai audringai palaikė mokytojų ir tėvelių bėgančią komandą.

Renginio pabaigoje geriausiai nubėgusieji gavo asmenines dovanėles, visi bėgimo dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais. Mokiniai džiaugėsi muilo burbulais, šypsenas užfiksavo bendra renginio dalyviu nuotrauka. Renginio metu lydėjo gera nuotaika ir noras dar ne kartą dalyvauti tokiame linksmoje sportiškoje dienoje.

Už šį renginį dėkojame mokytojoms N. Jasaitienei ir E. Kalvaitienei.