„Sveikatos akademija“ Baisogaloje sukvietė didžiulį būrį pradinukų

2015-11-10

Lapkričio 6 dieną Baisogalos mokykloje-darželyje vyko Lietuvos II – IV klasių mokinių pažintinė – praktinė konferencija „Sveikatos akademija“.

Smagu, kad dalyvauti panoro net 64 mokiniai iš įvairių Lietuvos rajonų mokyklų: Pakruojo, Raseinių, Joniškio, Kėdainių, Radviliškio.

Darbas vyko trijose grupėse. Konferencijos linksmą nuotaiką palaikė nuolatinis renginių veikėjas Buratinas. Jis stebėjosi kūrybingais ir originaliais mokinių pristatymais apie sveikatą.

Organizatorių: D. Volskytės, Z. Bliznikienės ir E. Mickuvienės kruopščiai apgalvota renginio eiga leido kiekvienam dalyviui pasijusti svarbiu ir įvertintu.

Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus padėkos raštai, mokytojų sukurtos originalios dovanėlės, išvyka į Komaro dvarą paskatino svečius ištarti šiuos žodžius: „ Iki susitikimo. Dar kartą norime atvykti pas jus į Baisogalą“ .

Direktorės pavaduotoja ugdymui Gražina Areliūnienė