Baisogaliečiai vėl tapo nugalėtojais

2015-11-18

Baigėsi konkursas „2014–2015 m. m. Lietuvos sportiškiausia mokykla“, kurį organizuoja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras kartu su Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija ir Lietuvos tautiniu olimpiniu komitetu.

Baisogalos mokykla – darželis penktą kartą iš eilės dalyvauja Lietuvos sportiškiausios mokyklos konkurse ir yra sportiškiausių mokyklų penketuke. Pasiekė džiugi žinia, kad mokyklą – darželį ir vėl lydi sėkmė. Per penkerius metus jau trečią kartą ir antrą kartą iš eilės mokykla tampa nugalėtoja – pelnyta I-oji vieta.

Šiais metais konkurse dalyvavo 49 Lietuvos mokyklos. Vertinimo komisija atrinko 5 pradines mokyklas ir mokyklas – darželius, 5 pagrindines mokyklas ir progimnazijas bei 5 vidurinės mokyklas ir gimnazijas.

Sportiškiausios mokyklos konkurso apdovanojimai vyks gruodžio mėnesį kartu su konkurso „Geriausių Lietuvos kūno kultūros mokytojų penketukas 2015 m.“ apdovanojimais.

Baisogalos mokyklos-darželio informacija

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>