Adventas kviečia mus

2015-12-04

Adventas kviečia mus tarpusavio supratimui ir susitelkimui. Prisimindami papročius ir tradicijas, jų laikydamiesi, tampame išmintingesni, doresni. Baisogalos mokyklos–darželio „Ežiukų“ grupės vaikai pakvietė savo tėvelius, seneliusį vakaronę “Uždekim žibintus“. Meninę programą parengė ugdytiniai ir auklėtoja Roma Čepaitienė. Vaikų deklamuojami posmai, vaidinimas apie angelus ugdo mažujų širdyse gerumą. Skambėjo mintys apie adventą, gražūs žodžiai, palinkėjimai savo artimiesiems. Direktorės pavaduotoja ugdymui Gražina Areliūnienė pasveikino susirinkusias į popietę šeimas. Ji pasiūlė dažniau šypsotis, būti linksmiems, rytą pasitikti su šypsena. Pasėdėję prie vaišių stalo, pasidalinę savo svajonėmis bei lūkesčiais, su žibintais rankose visi išsiskirstė į namus. Į šią žemę atėjome, kad puoselėtume tai, kas palikta protėvių -mums, vaikams ir ateinančiom kartom.

Rimantė Stasiukonienė

Baisogalos mokyklos–darželio auklėtoja