Baisogalos pradinukai varžysis finale

2016-01-27

Sausio 22 d. Baisogalos mokyklos-darželio ketvirtokai, vadovaujami mokytojos N. Jasaitienės, vyko į Joniškio rajono Gataučių Marcės Katiliūtės mokyklą kovoti dėl teisės varžytis finalinėse kvadrato varžybose.

Mūsų mokyklos komanda buvo nusiteikusi ryžtingai—nei aikštelės šeimininkų, nei Rokiškio rajono Kamajų Antano Strazdo gimnazijos komandos neturėjo jokios vilties pasipriešinti baisogaliečiams. Tikslūs ir greiti perdavimai, drausmingas komandinis žaidimas leido mūsų komandai pasiekti puikų rezultatą. Abi varžovų komandas nugalėjusi rezultatu 2:0, Baisogalos mokyklos –darželio rinktinė užtikrintai žengė į finalą kovoti dėl stipriausiųjų Lietuvoje vardo.

Visa mokyklos- darželio bendruomenė antradienio rytą susirinko pasveikinti komandos dalyvių ir trenerių bei palinkėti jiems sėkmės, siekiant Lietuvos čempionų vardo. Liko tik vienas klausimas: ar finalas vyks ten, kur dar nebuvome?

Mokytoja Zita Bliznikienė

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>