Kūrybos džiaugsmas

2016-03-29

Kūryba yra tas langas, pro kurį  žiūrima ne akimis, o siela. Tą kūrybos džiaugsmą  vaikams  suteikė jau trečius metus vykstantis Radviliškio Gražinos pagrindinėje mokykloje  Respublikinis priešmokyklinio ugdymo grupių ir pradinių klasių mokinių dailės darbų konkursas,, Lietuvos skaičiuočių pynė 2016“. Smagu, kad   kiekvienais metais dalyvių skaičius vis gausėja. Šiemet vasario 25 dieną vykusiame konkurse dalyvavo net 372 dalyviai.  Konkurse dalyvavo ir kitų rajonų mokiniai: Ukmergės, Mažeikių, Šiaulių miesto ir rajono, Kuršėnų mokiniai. Gausiausia dalyvių grupė – 1-2 klasių mokiniai. Šioje grupėje dalyvavo ir Baisogalos mokyklos-darželio 1 a klasės  mokiniai. Tai Viktorija Rušaitė, Austė  Krikščiūnaitė, Jonas Danilevičius, Emilis Stirbys ir Nojus Žitkevičius.

Darbų buvo daug ir labai savitai  gražių, todėl nebuvo lengva užduotis išrinkti geriausius. Buvo išrinkti 9 prizininkai ir 30 laureatų iš visų amžiaus grupių. Labai džiugu, kad Nojus Žitkevičius pateko tarp prizininkų. Jis užėmė II vietą  1-2 klasių mokinių tarpe, o Emilis Stirbys tapo laureatu ir gavo nominaciją už darbo kūrybiškumą. Džiaugiamės jų pasiekimais ir linkime ateityje kūrybinės ugnelės. Juk vaikai kaip laikrodukai, juos reikia tik prisukti ir leisti jiems eiti patiems.

Edita Mickuvienė

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>