Rudens mozaika

2016-10-11

Tarptautinės mokytojų dienos proga Baisogalos mokyklos-darželio Pakiršinio skyriuje mokyklos- darželio bendruomenė suorganizavo plenerą, skirtą kūrybinei, meninei, pažintinei vaikų veiklai ugdyti. Iš ryto mokiniai ir klasių mokytojos prisiminė Lietuvos regionus, jų kultūras, papročius, tradicijas. Vaikai prisiminė ir prieš  metus Rumšiškėse žaistus žaidimus, tautinius kostiumus. Padainavo tarmiškų dainų, klausantieji turėjo atspėti, kokio regiono tai daina.

Vėliau veiksmas persikėlė į lauką. Nors buvo labai vėjuota diena, bet vaikai mielai užsiėmė iš gamtinės medžiagos dėlioti įvairius ornamentus. Lauke buvo paruoštos vietos kur kiekviena klasė, priešmokyklinės  ir ikimokyklinės grupės vaikai išdėliojo savo sugalvotus ornamentus. Mokyklos-darželio pievelėje  pražydo „Rudens mozaikos“

Plenero sumanytoja ir organizatorė pradinių klasių mokytoja D. Žukienė. Jai talkino muzikos mokytoja V. Našlėnienė ir visos pradinių klasių mokytojos bei auklėtojos.

Direktorės  pavaduotoja ugdymui                     Gintarė Pužauskienė