Sporto šventė

2016-10-14

Spalio 4 dieną mūsų mokyklos pradinių klasių mokiniai skanduodami susirinko į sporto salę, kurioje mažuosius sportininkus pasveikino ir sėkmės palinkėjo direktorė. Nuotaikingasis Buratinas pravedė bendrą mankštą, po kurios išdalino užduotis. Mokiniai klasėse šifravo užkoduotas skanduotes sportine tematika. Po to vėl visi sugužėjo į salę, kur vyko tarpklasinės ,,Kvadrato“ varžybos. Su linksma skanduote ir Buratinu priešakyje visi mokiniai žygiavo į parką, kur vyko kroso varžybos. Nepaisant šaltoko oro, visi mažieji sportininkai stengėsi bėgti kuo greičiau. Nugalėtojai buvo apdovanoti pagyrimo raštais, o visi dalyvavusieji gavo vitaminingus prizus. Džiaugiamės, kad šventė visiems labai patiko. Mokiniai galėjo pajudėti, sportuodami stiprino sveikatą, puoselėjo tarpklasinius draugiškus ir pagarbius santykius. Dėkojame sporto šventės organizatorėms mokytojoms E. Kalvaitienei ir N. Jasaitienei.