Pasveikinkim vieni kitus

2017-03-13

Kovo 10 dieną, Baisogalos mokyklos – darželio priešmokyklinės ir ikimokyklinių grupių vaikai dalyvavo akcijoje „Pasveikinkim vieni kitu“, skirtoje Kovo 11 paminėti. Priešmokyklinės grupės vaikai apsilankė senelių namuose ir pasveikino ten gyvenančius senelius, „Ežiukų” grupės vaikai užsuko į Baisogalos seniūniją ir pasveikino darbuotojus. „Drugelių” grupės vaikai sveikino sutiktus praeivius gatvėje.Šios akcijos metu vaikai įsitikino, kad maža, pačių rankomis sukurta dovanėlė ir pasakyti sveikinimo žodžiai nepažįstamam žmogui gali suteikti daug džiaugsmo.

Auklėtoja R. Čepaitienė