,,Velykų kiškučio kelionė“

2017-04-02

Kovo 27d. Baisogalos mokyklos-darželio antrokai, besimokantys pagal individualizuotas programas, kartu su spec. pedagoge D. Žaromskiene dalyvavo Radviliškio rajono specialiųjų-lavinamųjų klasių mokinių kūrybinėse dirbtuvėse ,,Velykų kiškučio kelionė“. Renginio tikslas – skatinti mokinius atsiskleisti kūrybinėje veikloje, įtvirtinant žinias apie šv.Velykas bei mokant daryti šventines dekoracijas. Buvo siekiama sudaryti galimybę kiekvienam mokiniui pasidžiaugti veiklos rezultatais, būti pastebėtam ir įvertintam. Kūrybinių dirbtuvių dalyviai buvo apdovanoto padėkomis ir dovanėlėmis.