,,Lietuvos skaičiuočių pynė 2017”

2017-04-03

Baisogalos mokyklos-darželio 2a klasės mokiniai, vadovaujami mokytojos E.Mickuvienės,

dalyvavo respublikiniame dailės darbų konkurse ,,Lietuvių skaičiuočių pynė 2017”. Šio konkurso tikslas-ugdyti vaikų kūrybinius gebėjimus, skatinti vaikų domėjimąsi lietuvių smulkiąja tautosaka, auginti aktyvų skaitytoją.

Konkurso organizatoriai-Radviliškio Gražinos pagrindinės mokykla kartu su partneriais Viešąja biblioteka ir rajono savivaldybės Vaiko teisių apsaugos skyriumi organizavo nuotaikingą baigiamąjį renginį-lauretų apdovanojimą ir geriausių darbų parodos atidarymą.

Mūsų mokyklos antrokai-geriausių darbų autoriai:

Valerija Teider laimėjo I-ąją vietą (1-2 klasių grupėje), Nojus Žitkevičius III-ąją vietą.

Viktorija Rušaitė laimėjo Vaiko teisių apsaugos skyriaus nominaciją ,,Nuotaikingiausias piešinys”.

Nugalėtojai buvo apdovanoti padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis.