Lietuvos mokyklų žaidynių finalas Baisogaloje

2017-04-11

Jau antrus metus Lietuvos mokyklų žaidynių estafečių “Drąsūs, stiprūs, vikrūs” finalinės varžybos organizuojamos Baisogalos sporto arenoje “Auridana”.  Balandžio 7 d. šį gražų renginį stebėjo didelis būrys baisogaliečių, nes finale varžėsi Baisogalos mokykos-darželio jaunieji sportininkai.

Varžybų dalyvius pasveikino Lietuvos Respublikos Seimo narys Aurimas Gaidžiūnas, Radviliškio r. savivaldybės mero pavaduotojas Kazimieras Augulis, mokyklos-darželio direktorė Vita Poškienė.

Rungtyniauti pirmieji pradėjo 2006 m. gimimo mokiniai. Ypatingai atkakli kova vyko tarp  mokyklos-darželio bei Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazijos komandų. Po 8 estafečių komandų taškų skaičius buvo lygus, tad nugalėtojai išaiškėjo tik po paskutinės “greičio” estafetės, kurioje komandos varžėsi koja kojon ir tik paskutiniuose žingsniuose pergalę  išplėšė Kamajų A. Strazdo gimnazijos mokiniai.

Trečiąją vietą laimėjo Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija, ketvirti – Marijampolės sav. Mokolų pagrindinės  mokyklos sportininkai.

2004 m. gimimo ir jaunesnių grupėje užtikrintai nugalėjo Kėdainių r. Akademijos gimnazijos komanda. Antrąją vietą laimėjo Ukmergės r. Taujėnų gimnazija, trečiąją Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokyklos auklėtiniai, ketvirtą vietą užėmė Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija.

Komandos nugalėtojos ir prizininkės buvo apdovanotos taurėmis, medaliais ir diplomais, papildomai visos komandos apdovanotos Lietuvos mokyklų žaidynių marškinėliais bei Lietuvos Respublikos Seimo nario Aurimo Gaidžiūno, Radviliškio r. savivaldybės,  Baisogalos mokyklos-darželio įsteigtais prizais.

Nors varžybos visada baigiasi vietų paskirstymu, bet  sportininkai buvo geros nuotaikos.  Juk juos  visus galime vadinti geriausiais Lietuvoje.

Dėkojame Baisogalos mokyklos-darželio sportininkų komandos  trenerėms Z.Bliznikienei ir D.Volskytei už puikų mokinių paruošimą ir linkime sėkmės kvadrato varžybų finale.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Gražina Areliūnienė