Poezijos festivalis ,,Švelnios tavo rankos“

2017-05-03

Balandžio 28 dieną Baisogalos mokykloje-darželyje vyko rajoninis pradinių klasių mokinių poezijos festivalis ,,Švelnios tavo rankos“, skirtas artėjančiai Motinos dienai paminėti.

Dalyviai ir svečiai galėjo apžiūrėti mūsų mokyklos mokinių darbų  parodėlę ,,Visi žiedai tau…“ Pasveikinimo kalboje mokyklos-darželio direktorė pasidžiaugė gausiai susirinkusių rajono pradinių klasių  skaitovų būriu ir palinkėjo sėkmės renginio dalyviams.

Baisogalos mokyklą-darželį atstovavo pirmokė Kristina Šyvokaitė, 2b kl. mokinė Ieva Grigaliūnaitė ir Jonas Žikaras iš 3b  klasės.

Renginys prasidėjo antrokų kompozicija ,,Kriaušė ir kriaušytė“. Liejosi eilės, skirtos mylimai mamytei, skambėjo dainos, kanklių garsai susiliejo su pavasariniais saulės spinduliais.

Apibendrindama renginyje skambėjusias eiles, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Regina Vaitkevičienė pasidžiaugė sklindančių žodžių grožiu, besiliejančia širdžių šiluma, įtaigaus deklamavimo sugebėjimais, kuriuos  mokinukams padėjo atskleisti ir  išryškinti jų mokytojos.

Visi dalyviai buvo apdovanoti Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus padėkos raštais, atminimo dovanėlėmis, mokytojai –Baisogalos mokyklos-darželio padėkos raštais.

Mokyklos-darželio direktorė Vita Poškienė paskelbė festivalio nominacijas: už artistiškumą,  raiškumą, jautrumą, originalumą, nuotaikingumą. Žiūrovų simpatijas pelnė Ieva Jurpalytė ir Emilija Lekavičiūtė. Rengino nominantai buvo apdovanoti Pakiršinio amatų centro dovanėlėmis.

Nuoširdus ačiū renginio organizatorėms  mokytojoms Editai Mickuvienei ir Daivai Volskytei, karpinių, kuriais buvo papuošta salė, auksarankei Vijolei Gustienei, kanklių būrelio vadovei Virginijai Simonavičienei, muzikos mokytojai Agnei Kilienei ir renginio vedėjai Gražinai Areliūnienei.