Mokslo metų baigimo šventė „Jūros dugno pasakoje.“

2017-06-01

Baisogalos mokyklos-darželio Skėmių skyriaus ugdytinių šventės – tai nuostabūs spektakliai, kuriuose dalyvauja visi vaikai. Dekoracijos, muzikiniai, choreografiniai ir režisūriniai sprendimai žavi susirinkusius ir ilgai išlieka atmintyje. Šių mokslo metų baigimo šventė vyko  „jūros  dugne“. Scenoje įvairios žuvytės ir kiti vandens gyventojai norėjo atverti lobių skrynią. Po ilgų ieškojimų visi surado pačias didžiausias vertybes – meilę, gerumą, draugystę, atjautimą.

Mokyklos-darželio direktorė V. Poškienė įteikė ketvirtokams pradinio išsilavinimo pažymėjimus, labai gerai besimokantiems ir pavyzdingo elgesio mokiniams padėkos raštus, padėkojo už bendradarbiavimą ir paramą tėveliams.

Gero skrydžio į gimnaziją linkėjo Baisogalos gimnazijos direktorė Rita Juškevičienė,  Skėmių kaimo  bendruomenės  jaunimo grupės vadovė Regina Dambrauskienė, Radviliškio viešosios bibliotekos Skėmių filialo bibliotekininkė Elena Ragaliauskienė,  Skėmių kaimo bendruomenės  vaikų dienos centro „Saulės vaikai“ vadovė Vida Tamulytė.

Baisogalos mokyklos-darželio vadovai ir mokinių tėveliai dėkojo mokytojoms, kurios ne tik kūrybingai ir išmintingai organizuoja kasdieninę ugdomąją veiklą, bet kuria vaikams ir visai Skėmių kaimo bendruomenei  nuosabius, prasmingus renginius, kurios džiugina širdį ir sušildo sielą.

 

Direktorės pavaduotoja ugdymui Gražina Areliūnienė

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>