Rugsėjo 1-oji mūsų mokykloje…

2017-09-04

,, Ant rudenėjančio dangaus pripieškim saulės spindulių,

kad nebeliūdintų žmogaus rugsėjo žingsniai ir tikėkim,

dienų spalvotame fone bus gera plaukt rudens upe“.

Apsiniaukusį ir šiltą rugsėjo 1-osios rytą į mūsų mokyklą kiek neįprastai rinkosi pirmokai. Juos atvežė žemaituku žirgu kinkytu vežimu trijų mūsų įstaigos mokinių tėtis Andrius Ivinskas. Iki mokyklos pirmokėlius palydėjo gimnazistai. Keturiose pradinėse klasėse šiemet mokysis 106 mokiniai, iš jų 24 pirmokai ir 5 atvykę iš kitų Lietuvos mokyklų.

Ši šventė buvo nuotaikinga, linksma; pirmokai gavo pirmuosius savo gyvenime pasus, o visų klasių mokiniai džiaugėsi gavę po duonos kepalėlį.

Šventės svečiai linkėjo pedagogams ir mokiniams sėkmės, ryžto, kantrybės, pasitikėjimo vienas kitu, svajonių ir atkaklumo siekiant savų tikslų.