Puošiu žemę

2014-03-28

Baisogalos mokyklos-darželio Pakiršinio skyriuje kovo 21 d. vyko Žemės dienai skirtas renginys „Puošiu Žemę“.

Šventėje dalyvavo visi mokyklos-darželio ugdytiniai. Vaikai šventei ruošėsi visą savaitę. Karpė ir klijavo žibuokles, rinko buitines atliekas.

Visos klasės, ir net patys mažiausieji, pasiruošė prisistatymus, apsirengė šiukšlių  rūšiavimo konteinerių spalvomis ( žaliai, mėlynai ir geltonai).

Vyko dėlionių, mįslių, greitakalbių, patarlių konkursai. Mokiniai rūšiavo atliekas.

Puslapiai: 1 2