Be patyčių

2014-04-01

Kovo 24-28d. visoje šalyje vyko ,, Vaikų linijos” organizuojama ,,Savaitė” BE PATYČIŲ. Joje aktyviai dalyvavo ir mūsų mokyklos bendruomenė.

Pirmadienio ryte mokiniai savo klasėse rado vokus, kuriuos paruošė mokyklos Vaiko gerovės komisijos nariai, vadovaujami pavaduotojos ugdymo reikalams G.Areliūnienės.  Vokuose buvo ,,Savaitės” BE PATYČIŲ emblemos, kurias turės nešioti kiekvienas visą savaitę; draugystės dainos žodžiai; prašymas daugiau šypsotis ir būti draugiškais.

Kiekviena diena šią savaitę prasidėdavo draugystės daina. Mažieji darželinukai, padedami auklėtojų ir mokiniai su dideliu noru gamino lėktuvėlius, ant kurių užrašė geras mintis apie draugystę. Mokyklos foje pasipuošė debesėliais su gerų minčių lėktuvėliais.