Po gerumo skraiste

2017-12-04

Mokykloje-darželyje nuolat organizuojami įvairūs renginiai: šventės, akcijos, varžybos. tačiau renginiai, kuriuos organizuotų  tėveliai savo vaikams – retoki.

Puiku, kad 4b klasės mamytės nutarė savo vaikams surengti popietę „Po gerumo skraiste“. Renginio organizatorė Jono mama Renata Pepės Ilgakojinės vaidmenį  atliko puikiai. Kvietė vaikus ir tėvelius aktyviai dalyvauti komandų prisistatymo, šokių, besmegenių piešimo, saldumynų perdavimo rungtyse. Uždavė šmaikščių klausimų, minklių.

Visų nuotaika buvo puiki. Kas gali būti geriau nei žaisti ir šokti drauge su vaikais.

4b klasės mokytoja E.Kalvaitienė džiaugiasi tėvelių  iniciatyva. Gal tai bus puikus pavyzdys kitiems tėveliams.

Pavaduotoja ugdymui Gražina Areliūnienė.