Baisogalos pradinukai olimpiniame festivalyje – pirmi Lietuvoje

2014-04-09

Jau eilę metų Baisogalos mokykla- darželis išlaiko sportiškiausios mokyklos vardą. Šie 2013-2014m.m. jauniesiems sportininkams sėkmingi, pilni pergalių, kupini sūraus treniruočių prakaito ir atkaklus darbo.

Balandžio 5d. finalinėse Lietuvos mokinių olimpinio festivalio varžybose „Drąsūs, stiprūs , vikrūs“ baisogaliečiai buvo geriausi. Pasak teisėjų „tai komanda kaip laikrodis, dirbantis sekundžių tikslumu“.

Pirmadienį tradicinėje sueigoje nugalėtojus sveikino ne tik mokyklos-darželio bendruomenė, visada mokinių pergalėmis atvyksta pasidžiaugti ir pasveikinti Baisogalos seniūnas Romas Kalvaitis, bendruomenės pirmininkas Artūras Radžiūnas.  Jis negaili nugalėtojams saldžių prizų.

Pasiektos puikios pergalės daug kam kelią klausimą “kaip tokioj provincijos mokyklėlėj galima išugdyti  geriausius   sportininkus   Lietuvoje? Atsakymą gerai žino treniravusios mokytojos:  D.Česonienė,  E.Kalvaitienė,  D.Volskytė – tai didelis mokinių atkaklumas,  entuziazmas,  dalelė  sėkmės ir….t reniruotės, treniruotės ir dar kartą treniruotės.

Baisogalos mokyklos- darželio bendruomenė džiaugiasi ir didžiuojasi mokinių ir mokytojų pergalėmis.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Gražina Areliūnienė