BAISOGALOS PRADINUKŲ PERGALĖS NESIBAIGIA

2018-03-26

Šeštadienį Baisogalos sporto klube Auridana įvykusiose tarpzoninėse Lietuvos mokyklos  žaidynių ,,Drąsūs , stiprūs vikrūs‘‘ kaimo vietovių tarpe Baisogalos mokyklos darželio komanda vėl pirmoji. Žymiu pranašumu  sportininkai nugalėjo varžovus iš Plungės r. Platelių gimnazijos( II –a vieta) ir Šiaulių r. Bubių  mokyklos ( II-a vieta).

Sveikiname nugalėtojus ir jų treneres mokytojas D. Volskytę ir E.Mickuvienę ir linkime didžiulės sėkmės finalinėse varžybose.

Baisogalos mokyklos-darželio informacija