BAISOGALOS PRADINUKAI – LIETUVOS ČEMPIONAI

2018-04-03

Kovo 30d. Rokiškio r. Juodupės gimnazijoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų  ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ estafečių (gim.2007m. ir jaunesnių) finalinės varžybos. Baisogalos mokyklos-darželio sportininkai, pademonstravę didžiulį pranašumą,  iškovojo I-ąją, nugalėję Rokiškio r. Juodupės gimnazijos, Ukmergės r. Želvos gimnazijos ir Kėdainių r. Krakių M. Katkaus gimnazijos sportininkus.

Komandos nugalėtojos ir prizininkės buvo apdovanotos taurėmis, medaliais ir diplomais, papildomai visos komandos apdovanotos Lietuvos mokyklų žaidynių marškinėliais.

Sveikiname mokyklos-darželio sportininkų ,,auksinę“ komandą su pergale ir džiaugiamės didžiuliu, nuosekliu, kruopščiu sportininkų ir juos treniruojančių mokytojų metodininkių Daivos Volskytės ir Editos Mickuvienės darbu.

Kaimo vietovių mokyklų tarpe Lietuvoje patys šauniausi sportininkai : Eimantas Vaitkevičius, Justinas Miakša, Ernestas Juodis, Eimis Taparauskas, Vakaris Danilevičius, Erikas Zaveckas, Airidas Vaičiūnas, Benas Bička, Smiltė Elsukovaitė, Iveta Kulbokaitė, Kamilė Zaveckaitė, Viktorija Rušaitė, Valerija Teider, Faustė Kačiukevičiūtė, Deimantė Žitinevičiūtė, Austėja Sereikaitė.

Baisogalos mokyklos-darželio informacija