,,Gyvenu sveikai-sportuoju linksmai“

2018-04-11

Balandžio 6 d. lopšelyje – darželyje „Kregždutė“ vyko Radviliškio rajono sveikatos stiprinančių ikimokyklinio ugdymo mokyklų vaikų konferencija „Gyvenu sveikai – sportuoju linksmai“, skirta Lietuvos sveikatą stiprinančių mokyklų veiklos 25 – mečiui. Konferencijos tikslas: formuoti sveikos gyvensenos įgūdžius, vertybines nuostatas ir skleisti gerąją patirtį vaiko sveikatinimo ir saugios aplinkos užtikrinimo klausimais.

Konferencijoje dalyvavo ir sveikatą stiprinantis Baisogalos mokyklos-darželis, kuriam atstovavo šeši ,,Drugelių“ grupės ugdytiniai ir pedagogės D.Mirončikienė, V. Simonavičienė. Mažieji pranešėjai gvildeno ekologinę temą ir žaismingai pristatė pranešimą ,,Mylėkime žemę“.

Konferencijos dalyviai pasidalijo gerąja patirtimi sveikos gyvensenos, visavertės mitybos bei ekologijos temomis ir buvo apdovanoti padėkos raštais ir Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro atminimo dovanėlėmis.

Ikimokyklinio ugdymo pedagogė Daiva Mirončikienė