Aktyvūs Baisogalos pradinukai

2018-05-20

Džiugu, kad mūsų mokyklos mokiniai ne tik šaunūs sportininkai, garsinantys Baisogalos vardą, bet ir yra aktyvūs konferencijų ir įvairių konkursų dalyviai. Ką tik pasibaigusiame respublikiniame piešinių konkurse ,,Tu-mano brangiausia“ Modestas Jelinskas (4-5 kl. grupėje) užėmė I-ąją vietą, o Daina Kapšaitė (2-3kl. grupėje) nominuota ,,Už išraiškingumą“.

2kl.mokinė Miglė Maksvytytė dalyvavo Šiaulių vyskupijos katechetikos centro organizuotame vaikų piešinių konkurse ,,Taisykime viešpačiui kelią! Ištieskite jam takus!’’

3a ir 4b klasių mokiniai dalyvavo piešinių konkurse ,,Pasieniečiai valstybės sienos sargyboje“, kurį organizavo Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos Pakrančių apsaugos pasienio rinktinė. 3a klasės mokinės Austės Krikščiūnaitės piešinys buvo atrinktas 1-4 klasių grupėje ir išsiųstas centrinei vertinimo komisijai.

Baisogalos mokyklos-darželio informacija