Profesijos pažinimo diena

2018-05-20

Gegužės 23 dieną Baisogalos mokykloje-darželyje vyko netradicinė sveikatos ugdymo ir profesijos pažinimo diena ,,Susipažįstu su profesija“. Į svečius atvyko VSAT prie LR VRM Pakrančių apsaugos pasienio rinktinės Šiaulių užkardos pareigūnai, kurie supažindino mokinius su pasieniečio darbu, šios profesijos ypatumais. Pasieniečiai pademonstravo savo turimas specialiąsias priemones bei pradžiugino kinologo pasirodymu. Renginio pabaigoje visi dalyviai vaišinosi pareigūnų pagaminta pasienietiška koše.