Baisogalos mokykla-darželis šoka

2018-05-23

Per visą Lietuvą nuvilnijo konkurso ,,Šoka visa Lietuva“ banga. Jau antri metai ir mūsų mokykla-darželis dalyvavo tradicinius šokius puoselėjančių Lietuvos mokyklų konkurse ,,Visa mokykla šoka“.

Per visus mokslo metus šokio valandėlių metu mokyklos mokiniai kartu su mokytojomis, sukosi  rateliuose ir poromis, mokėsi naujų lietuvių liaudies šokių ir žaidimų.

Gegužės 22 dieną aikštėje  Baisogalos kultūros centro aikštėje vyko  ,,Visa mokykla šoka“ uždarymo šventė. Grojant Baisogalos kultūros centro netradicinei kapelijai  ,,Dainoriai“ , linksmai sukosi liaudiškų žaidimų rateliai, lietuvių liaudies šokiai. Prie šokančių prisijungė ir mokinių tėveliai, bei mokyklos bendruomenės nariai..

Dėkojame mokytojoms Laimai Matutienei ir Elenai Kalvaitienei už tradicinio šokio populiarinimą ir šio konkurso organizavimą. Nuoširdus ačiū  kapelijos vadovui Pauliui Kabliui.

Baisogalos mokyklos-darželio informacija