Raiškiojo skaitymo konkursas

2014-04-10

Balandžio 10d. mokykloje-darželyje vyko 3-4 klasių mokinių raiškiojo skaitymo konkursas ,,Jau saulelė vėl atkopdama…“, skirtas K. Donelaičio 300-osioms gimimo metinėms. Konkurse, kurį organizavo mokytojos N. Jasaitienė ir D. Volskytė, dalyvavo 14 mokinių, kurie nepabūgo išbandyti savo meninio skaitymo gabumų.

Žiūrovai, konkurso dalyviai ir vertinimo komisija, puikiai nusiteikę, įdėmiai klausėsi skaitovų, nes po konkurso turėjo išaiškėti, kas atstovaus mokyklai rajoniniame skaitovų konkurse.

Kol vertinimo komisija tarėsi, žiūrovai, vadovaujami geriausio mokyklos matematiko E.Griciūno, rinko labiausiai patikusį skaitovą. Daugiausia žiūrovų simpatijų pelnė M. Krūgelis, G. Urbonaitė ir A. Bičkaitė.

Vertinimo komisijos pirmininkė mokyklos-darželio pavaduotoja ugdymui G.Areliūnienė           paskelbė rezultatus. I-ją vietą užėmė 3a kl. mokinė A. Katkevičiūtė (mokyt. D.Česonienė ),

II-ją – 4b kl. mokinys M.Mejeris (mokyt.E. Kalvaitienė), III-ją – 3b kl. mokinė G.Urbonaitė

( mokyt. L.Matutienė) ir 4a kl.mokinys M. Krūgelis ( mokyt. D.Volskytė).

Visiems konkurso laureatams ir dalyviams buvo įteikti padėkos raštai ir dovanėlės.