”Aš bėgu – 2014”

2014-04-10

no images were found

Baisogalos mokykla-darželis yra Lietuvos sportiškiausių mokyklų-darželių lyderiai, todėl  aktyviai dalyvauja įvairiuose renginiuos ir akcijose. Šią savaitę ikimokyklinukai įsijungė į Respublikinės  ikimokyklinių įstaigų darbuotojų asociacijos  „Sveikatos želmenėliai“ organizuojamą sveikatinimo akciją “Aš bėgu 2014”, skirtą Pasaulinei sveikatos dienai paminėti. Savaitę iki bėgimo akcijos, vaikai piešė piešinius, vyko pokalbiai, video medžiagos stebėjimas sveikatos ir fizinio aktyvumo temomis. Balandžio 7d. vaikai , pasipuošę emblemomis rinkosi į Baisogalos Komaro Dvaro parką.  Renginys  prasidėjo  grupių skanduotėmis ir bendra mankšta. Bėgimas  puikiai  pavyko, visi jautėsi nugalėtojais peržengę savo distancijos  ruožo liniją. Po varžybų  kiekvienas dalyvis  buvo pasveikintas  prizu – apelsinu. Stiprios emocijos užvaldė vaikus , kada bėgo darbuotojai ir tėveliai, visi skandavo “MES JĖGA, MES JĖGA,  MES SPORTUOSIM VISADA”.

Direktorės pavaduotoja ugdymui  Gražina Areliūnienė