Pamokos kitaip

2018-10-20

Spalio 10 d. 1, 2 ir 4 a klasių mokiniai ir jų mokytojos D. Volskytė, Z. Bliznikienė, E. Mickuvienė išsiruošė į kelionę. Kelionės tikslas- iš arčiau pažinti gamtą.

Mokiniai užkopė į Čičinsko piliakalnį ir išgirdo pasakojimų apie šį piktą poną. Linų muziejuje susipažino su lino „keliu“ ir praktiškai išbandė kai kuriuos darbus. Krekenavos regioniniame parke stebėjo edukacinius filmus apie gamtą, pasivaikščiojo Pojūčių taku, užlipo į apžvalgos bokštą ir pasigrožėjo Nevėžio upės vingiais. Didžiausią įspūdį paliko apsilankymas Pašilių stumbryne. Stambiausi mūsų miškų žvėrys atrodė grėsmingai, bet buvo labai draugiški ir mielai vaišinosi obuoliais iš vaikų rankų.

Turininga ekskursija mokiniams suteikė daug žinių ir įspūdžių.

Mokytoja Daiva Volskytė