Pradinukai domisi savo krašto praeitimi

2018-10-20

 

Baisogalos mokyklos- darželio pradinukai yra aktyvūs rajoninių renginių dalyviai Spalio 12 dieną aštuoni mokiniai su mokytojomis dalyvavo regioninėje istorinėje-pažintinėje pradinių klasių mokinių konferencijoje ,,Mano krašto praeitis byloja“, vykusioje Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijoje

Konferencijos dalyviai – 2, 3 ir 4a klasių mokiniai, surengtoje popietėje,  savo draugams ir pedagogams pristatė pranešimus, ruoštus istorinei-pažintinei konferencijai. Apie Baisogalos garsius žmones sužinojome iš antrokų pranešimo ,, Mūsų garbės knyga“, kurį pristatė Greta Stirbytė, Rasvydė Tamulionytė ir Jonas Žitinevičius. Susirinkusieji įdėmiai klausėsi pranešimo apie Baisogalą  ,,Brangiausias ir gražiausias Lietuvos kampelis“, kurį pristatė trečiokai Majus Daukša, Faustina Nikšaitė ir Gintarė Žitinevičiūtė. 4a klasės mokiniai Viktorija Rušaitė ir Emilis Stirbys pristatė pranešimą ,,Raudonų plytų namas“. Tai liudininkų pasakojimas apie 1944-1953 metų įvykius Baisogalos miestelyje.

Dėkojame mokytojoms metodininkėms N. Jasaitienei, Z. Bliznikienei ir E. Mickuvienei už indėlį, skatinantį vaikus didžiuotis savo krašto praeitimi, jos istorija, domėtis istorinėmis ir dabarties asmenybėmis, bei jų nuveiktais darbais.

Vykusioje popietėje visi džiaugėsi Viktorijos Rušaitės laimėjimu, kuri  dalyvavo respublikiniame piešinių konkurse, skirtame T. Matulionio atminimui ir tapo laureate. Viktoriją paskatino konkurse dalyvauti tikybos mokytoja G. Nakutienė.

 

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>