Mūsų mokykloje kapitonas Flintas

2018-10-20

 

Jau dešimt metų Kapitonas Flintas džiugina vaikus  savo įvairiapuse veikla, kurios pagrindinis tikslas – dovanoti džiaugsmą. Per dešimt metų Kapitonas Flintas tapo Lietuvos vaikų draugu, surengė daug renginių ir koncertų, aplankė visas Lietuvos mokyklas ir darželius, išleido 4 solinius albumus, įkūrė savo fanų klubą, rengia kasmetines vaikų vasaros stovyklas.
                      Spalio 17 d. Kapitonas Flintas apsilankė ir mūsų mokykloje. Neliko nė vieno abejingo Kapitono Flinto atliekamoms dainoms. Kartu su juo šoko ir dainavo visa salė.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>