Pakiršinio skyriaus mažieji įsisuko į „Tolerancijos ratą“

2018-11-22

Baisogalos mokyklos-darželio Pakiršinio skyriaus ikimokyklinės grupės mažieji „Voveraičių“ grupės vaikučiai, kartu su auklėtoja G. Daugelavičiene 2018 m. lapkričio 12-16 dienomis dalyvavo Lietuvos ikimokyklinių ugdymo įstaigų akcijoje „Tolerancijos ratas“.

Akcija skirta vaikų tarpusavio draugiškumo, pagarbos, supratimo ir pakantumo vienas kitam, palankumo bei gebėjimo bendradarbiauti savybių ugdymui.

Akcija vyko etapais.

I etapas. „Draugystė, meilė ir gerumas“ . Jo metu įvairiais būdais buvo ugdomas supratimas apie draugystę, žmogaus jausmus, bendravimui svarbias savybes ir bendradarbiavimo svarbą. Tolerancijos rate aptariami žmonių skirtumai, panašumai ir kt.

II etapas buvo skirtas „Tolerancijos rato“ įprasminimui. Auklėtoja kartu su vaikučiais kūrė plakatą „Grupės tolerancijos medis“ . Klijavo nuotraukas iš veiklų, spalvino tolerancijos simbolį – raktą.

III etapas. Plakato nuotrauka išsiųsta akcijos organizatoriams. Visi plakatai ir akcijos dalyvių sąrašai  bus paskelbti Kauno rajono Garliavos lopšelio-darželio svetainėje www.eglutegarliava.lt

Direktorės pav. ugdymui G. Pužauskienė