Baisogalos pradinukai iš rajono kvadrato varžybų – su medaliais !

2018-11-23

Baigėsi rajono bendrojo ugdymo kaimo vietovių mokyklų pradinių klasių kvadrato varžybos, vykusios Sidabrave. Nugalėjusi Pociūnėlių pagrindinės mokyklos, Sidabravo gimnazijos ir Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos sportininkus, Baisogalos mokyklos-darželio komanda laimėjo I-ąją vietą .

Džiugiai su pakilia nuotaika sutikome šauniuosius sportininkus, kurių akyse spindėjo džiaugsmo ir ryžto kibirkštėlės.

Lapkričio 23d. vykusioje įstaigos bendruomenės sueigoje sportininkų komandą pasveikino  mokyklos-darželio direktorė V. Fessler,  Baisogalos seniūnijos seniūnas R. Kalvaitis įteikė pagyrimo raštus.

Sveikiname kvadrato varžybų nugalėtojus ir jų treneres N. Jasaitienę ir E. Mickuvienę ir linkime sėkmės tolimesniuose varžybų etapuose.

Baisogalos mokyklos-darželio informacija