Savanorystės diena ,,Ištiesk draugui ranką“

2018-12-13

,,Koks gražus būna gyvenimas, jei padarai ką nors gera ir teisinga“ (A.E.Amjelis)

Dalintis gerumu mus skatina kiekviena kultūra, kiekvienas tėvas ir kiekvienas mokytojas. Būtent dėl tos priežasties, artėjant kalėdinei gerumo savaitei, mūsų mokykloje surengta savanorystės diena ,,Ištiesk draugui ranką“. Pamokų metu mokiniai aiškinosi savanorystės sąvoką, svarstė, kokius gerus darbus jie gali padaryti savanoriaudami pačioje artimiausioje aplinkoje. Gruodžio 6 d. pamokos vyko gana netradiciškai – mokytojų vaidmenį perėmė iš Pakiršinio etninės kultūros ir amatų centro atvykusios viešnios, kurios padėjo mokiniams pagaminti papuošimus Kalėdinės eglutės šventei. Vaikai pagamino nykštukus, kurie papuoš įstaigos erdves ir po du papuošalus eglutei, iš kurių vieną padovanos draugui.

Džiugu, kad vaikai mokomi dalintis gerumu,  artimiausioje aplinkoje atlikti gerus darbus. Tikimės, kad mūsų  įstaigos ugdytiniai ateityje papildys savanorių gretas.