Žiniuko konkursas

2019-01-29

Jau tapęs tradiciniu, Žiniuko konkursas sukvietė mokyklos-darželio pradinukus pasivaržyti. Mokiniai savo amžiaus grupėse, atsakydami į klausimus, varžėsi, kuris turi daugiausia žinių apie gamtą, Lietuvos istoriją, matematiką, lietuvių kalbą. Susumavus rezultatus, paaiškėjo, kad pirmokų tarpe lyderis – Matas Briedelis, o antrokų – Rugilė Alešiūnaitė.

3-4 kl. mokiniai, laimėję I-II vietas, Faustina Nikšaitė (3kl.), Majus Daukša (3kl), Jonas Danilevičius (4a kl.), Viktorija Rušaitė (4 a kl.) iškovojo teisę atstovauti mūsų mokyklą rajoniniame Žiniuko konkurse. Dėkojame mokinius paruošusioms mokytojoms N.Jasaitienei ir E. Mickuvienei, o nugalėtojams linkime sėkmės rajoniniame Žiniuko konkurse.

Nuoširdus ačiū mokytojoms Z. Bliznikienei ir D. Volskytei – šio konkurso organizatorėms.