Baisogalos pradinukai vėl Lietuvos mokyklų žaidynių nugalėtojai

2019-04-02

Kovo 29d. Baisogalos gimnazijoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo mokyklų ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ estafečių (gim.2008m.ir jaunesnių) finalinės varžybos.

Nugalėjusi Biržų r. Papilio pagrindinės mokyklos, Vilniaus r. Rudaminos F. Ruščico gimnazijos ir Kėdainių r. Akademijos gimnazijos sportininkus Baisogalos mokyklos-darželio sportininkų komanda užėmė I-ąją vietą.

Nuoširdžiausi sveikinimai Lietuvos čempionams ir jų trenerėms E.Mickuvienei ir N.Jasaitienei !

Baisogalos mokyklos-darželio informacija