Akcija ,,Aš bėgu 2019“

2019-04-10

Balandžio 8 d.  Baisogalos mokyklos-darželio darželinukai dalyvavo akcijoje „Aš bėgu 2019”, skirtoje Pasaulinei sveikatos dienai paminėti.

Susirinkusius sporto aikštyne vaikus pasveikino sugrįžę į gimtinę varnėnai. Po linksmos mankštos, aptarus bėgimo taisykles, vaikai stojo prie starto linijos ir po signalo pasileido takeliais aplink darželį. Grįžusius po bėgimo vaikus pasitiko varnėnai, kurie už dalyvavimą bėgime, už gerą nuotaiką ir norą rūpintis sveikata vaikus apdovanojo atminimo medaliais.

Vyr. ikimokyklinio ugdymo mokytoja R. Čepaitienė